Přidáno 7.11. 2020

Cykloturistika

Vážení cyklističtí přátelé,
Rádi bychom vás informovali o zásadní změně: Časopis Cykloturistika změnil vydavatele. Vedení převzala Slávka Chrpová, jeho dlouholetá šéfredaktorka. V této souvislosti bychom vás rádi požádali o pomoc. Udržet časopis totiž znamená získat dostatečný počet předplatitelů. Prosíme všechny cykloturistické nadšence, aby pomohli zakoupením předplatného nebo darováním Dárkového poukazu na předplatné. V opačném případě bude muset časopis ukončit svou 26letou existenci. Pomozte udržet tradici, jež je symbolem jistoty v dnešním nejistém světě.
Připojte se do cykloturistické rodiny – děkujeme.
Všechny informace o předplatném najdete na www.cykloturistika.cz v sekci předplatné a informaci také můžete sdílet na Facebooku.


Vzpomínka na loňské Svatomartinské knižní dny

Martin Leschinger z vydavatelství FLÉTNA zaktualizoval web, je tam vzpomínka na slavnostní představení knihy "Jak jsem jezdil do nebe" s fotkami PePy Honze.Upraveno 14.11. 2019


 Jak jsem jezdil do nebeV listopadu 2019 vyšel druhý díl známé knihy Michala Třetiny Jak se jezdí do nebe, jmenuje se Jak jsem jezdil do nebe.
Nejkrásnější nejen alpské, ale i apeninské a pyrenejské průsmyky, které vycházely po deset let v Cykloturistice a byly nejčtenější a nejoblíbenější rubrikou, si můžete znovu připomenout či se jimi inspirovat. K volnému pokračování napsal předmluvu Josef Honz, v závěru došlo i na vzpomínky přátel na Michala Třetinu.
Kniha vyšla díky spolupráci Michalovy dcery Radky, dalších přátel a nakladatelství Flétna.

Knihu je možné zakoupit za 355 Kč přes stránku www.jakjsemjezdildonebe.cz

Děkujeme,
Radka a Tom
Přidáno 14.4. 2020

Vedení cyklodopravy ve městě MělníkZpět na hlavní stránku