Přidáno 12.12. 2020

Bernské Alpy 2021

Ahoj kamarádi, cyklisté
Sice v dnešní nelehké době lze těžko odhadnout, co bude příští léto, nicméně, velké akce se musí plánovat s velkým předstihem. A věřit, že vše vyjde. Rád bych vám oznámil, že proběhla vstřícná komunikace s radnicí ve švýcarském Wattenwilu. Budou velmi rádi, když se akce Bernské Alpy v roce 2021 uskuteční. Úředně již potvrdili termín:
31.7. - 8.8.2021
Dovolím si tedy tímto oficiálně vyhlásit, že v pořadí 25.ročník cyklistického pobytu v samém srdci krásného Švýcarska se bude organizovat.
Nejkrásnější etapy, jako Kandersteg, Gr.Scheidegg či Královská na Furkapass samozřejmě zůstávají, včetně podpory busu, stejně tak i možnost pěšího výšlapu na hřebeny hor.
Podrobné propozice i s přihláškou budu rozesílat někdy až v lednu, avšak přihlásit se můžete už nyní:
Josef.Honz@seznam.cz
tel: 732 739 468
Co se týká ceny, neočekává se žádné navýšení oproti minulosti (10900 Kč – doprava bus, ubytování, polopenze).
Fotky z 2019: Zonerama.
Hezký a klidný advent přeje
Josef Honz


Přidáno 7.11. 2020

Cykloturistika

Vážení cyklističtí přátelé,
Rádi bychom vás informovali o zásadní změně: Časopis Cykloturistika změnil vydavatele. Vedení převzala Slávka Chrpová, jeho dlouholetá šéfredaktorka. V této souvislosti bychom vás rádi požádali o pomoc. Udržet časopis totiž znamená získat dostatečný počet předplatitelů. Prosíme všechny cykloturistické nadšence, aby pomohli zakoupením předplatného nebo darováním Dárkového poukazu na předplatné. V opačném případě bude muset časopis ukončit svou 26letou existenci. Pomozte udržet tradici, jež je symbolem jistoty v dnešním nejistém světě.
Připojte se do cykloturistické rodiny – děkujeme.
Všechny informace o předplatném najdete na www.cykloturistika.cz v sekci předplatné a informaci také můžete sdílet na Facebooku.

Upraveno 14.11. 2019


 Jak jsem jezdil do nebeV listopadu 2019 vyšel druhý díl známé knihy Michala Třetiny Jak se jezdí do nebe, jmenuje se Jak jsem jezdil do nebe.
Nejkrásnější nejen alpské, ale i apeninské a pyrenejské průsmyky, které vycházely po deset let v Cykloturistice a byly nejčtenější a nejoblíbenější rubrikou, si můžete znovu připomenout či se jimi inspirovat. K volnému pokračování napsal předmluvu Josef Honz, v závěru došlo i na vzpomínky přátel na Michala Třetinu.
Kniha vyšla díky spolupráci Michalovy dcery Radky, dalších přátel a nakladatelství Flétna.

Knihu je možné zakoupit za 355 Kč přes stránku www.jakjsemjezdildonebe.cz

Děkujeme,
Radka a Tom
Přidáno 14.4. 2020

Vedení cyklodopravy ve městě MělníkZpět na hlavní stránku