Přidáno 16.11. 2022

na kole Bernské Alpy 2023

Ahojte kamarádi, cyklisté
Rád bych vám oznámil, že jednání s radnicí ve švýcarském Wattenwilu spěje do zdárného konce – v tuto chvíli máme od nich již oficiálně potvrzený termín 2023:
22. – 30.7.2023
Dovolím si tedy tímto vyhlásit, že v pořadí 27.ročník cyklistického pobytu v samém srdci krásného Švýcarska se bude v roce 2023 organizovat.
Nejkrásnější etapy, jako Kandersteg, Habkern, Gr.Scheidegg či Královská na Furkapass samozřejmě zůstávají, včetně každodenní podpory busu pro lehčí varianty trasy, stejně tak i možnost pěšího výšlapu na hřebeny hor.
Podrobné propozice s přihláškou budu rozesílat někdy až v lednu, avšak přihlásit se můžete už nyní:
Josef.Honz@seznam.cz
tel: 732 739 468
Co se týká ceny, oproti předchozím ročníkům (11500 Kč - doprava bus, ubytování, polopenze) lze vzhledem k současné situaci předpokládat určité navýšení.
Fotky z 2022
Hezký a klidný podzim přeje
Josef Honz


Přidáno 15.1. 2023

Vzpomínka na Michala

Pátek 1.9.
Od 18h u pomníčku v cítovské zatáčce.


Upraveno 24.2. 2023

Houska

Sobota 14.10.
Memoriál Michala Třetiny. Sraz v 9h u vývěsky na rohu Ostruhové v Mělníku.


Přidáno 7.11. 2020

Cykloturistika

Vážení cyklističtí přátelé,
Rádi bychom vás informovali o zásadní změně: Časopis Cykloturistika změnil vydavatele. Vedení převzala Slávka Chrpová, jeho dlouholetá šéfredaktorka. V této souvislosti bychom vás rádi požádali o pomoc. Udržet časopis totiž znamená získat dostatečný počet předplatitelů. Prosíme všechny cykloturistické nadšence, aby pomohli zakoupením předplatného nebo darováním Dárkového poukazu na předplatné. V opačném případě bude muset časopis ukončit svou 26letou existenci. Pomozte udržet tradici, jež je symbolem jistoty v dnešním nejistém světě.
Připojte se do cykloturistické rodiny – děkujeme.
Všechny informace o předplatném najdete na www.cykloturistika.cz v sekci předplatné a informaci také můžete sdílet na Facebooku.

Upraveno 2.5. 2021


 Jak jsem jezdil do nebeV listopadu 2019 vyšel druhý díl známé knihy Michala Třetiny Jak se jezdí do nebe, jmenuje se Jak jsem jezdil do nebe.
Nejkrásnější nejen alpské, ale i apeninské a pyrenejské průsmyky, které vycházely po deset let v Cykloturistice a byly nejčtenější a nejoblíbenější rubrikou, si můžete znovu připomenout či se jimi inspirovat. K volnému pokračování napsal předmluvu Josef Honz, v závěru došlo i na vzpomínky přátel na Michala Třetinu.
Kniha vyšla díky spolupráci Michalovy dcery Radky, dalších přátel a nakladatelství Flétna.

Knihu je možné zakoupit přes stránku www.jakjsemjezdildonebe.cz

Děkujeme,
Radka a Tom
Zpět na hlavní stránku